Prohlídka apartmánů U Vongrejů - ubytování Lipno nad Vltavou

    V tomto odkazu najdete ubytovací řád - ubytovací řád.


  • Naše ubytování v apartmánech se nachází v klidové části obce Lipno nad Vltavou, což ocení hlavně rodiny s dětmi. U nás strávíte poklidnou dovolenou s dětmi, které budou neustále pod dozorem na dětském hřišti s prolézačkou, trampolínou, houpačkou a skluzavkou.

  • Každý apartmán má vlastní koupelnu se sprchovým koutem, nebo vanou, sociálním zařízením a plně vybavenou kuchyní, včetně myčky.

  • Obchod s potravinami a běžným zbožím je vzdálen 100 metrů od ubytování.

  • Výhodné umístění apartmánů poskytuje dostupnost všech kulturních a sportovních možností jako aquaworld, cyklostezka, bikepark, tenisová hala, lanové centrum, nejdelší přírodní běžkařska a bruslařská dráha v Evropě, lehce dostupné autem, nebo pět minut pěšky od našeho ubytování.

  • Samozřejmostí je parkování u budovy, úschovna kol, lyží, vysoušeč sportovní obuvi.

  • V nabídce máme dvě studia o kapacitě 2-4 osoby a dva apartmány o kapacitě 9-11 osob, lze proto ubytovávat i početnější skupiny.

Apartmán pro 11 osob

apartmán číslo jedna je náš největší ubytovací prostor, který pojme až 11 osob a nabízí komfort pro velké skupiny a rodiny, které chtějí mít absolutní soukromí v jedné ubytovací jednotce. Apartmán je situovaný v prvním patře a má výhled převážně na lipenské jezero a zahradu před domem. Samozřejmností je balkon do zahrady. Apartmán je vybaven koupelnou se sociálním zařízením.

Studio pro jedenáct osob. prohlédnout více obrázků..

Studio pro 2 osoby

první studio má kapacitu ubytování pro dvě osoby. Hala je spojená s ložnicí a zároveň s kuchyní. Z pokoje lze vyjít na balkon s výhledem na jezero a do zahrady. Studio má vlastní koupelnu se sociálním zářízením. Kuchyň je plně vybavena pro běžný provoz. ubytování je ideální pro samostatné páry, nebo jednotlivce.

Studio pro 2 osoby. prohlédnout více obrázků..

Apartmán pro 7 osob

apartmán číslo dvě obsahuje samostatný pokoj se třemi lůžky a halou, kde je zázemí pro společné ubytování (kuchuň, jídelní stůl, televize). Kapacita ubytování je zvýšena o čtyři lůžka v mezonetovém patře. Samozřejmostí je samostatná koupelna se sprchovým koutem a sociálním zařízením. kuchyňský kout je vybaven myčkou nádobí, lednicí, mikrovlnou troubou, elektrickým sporákem a základním nádobím. Ubytování je vhodné pro větší rodiny.

Apartmán pro 9 osob. prohlédnout více obrázků..

Studio pro 4 osoby

studio se nachází v přízemí domu a má vlastní vchod ze zahrady. Ubytování je řešeno v jedné místnosti, kde je jídelní stůl a palandy pro čtyři osoby. U studia se nachází i samostatná kuchyňka s potřebným vybavením a koupelna. Z ubytování je výhled přímo na zahradu a pokoj je vhodný pro hosty, kteří chtějí mít rychlý přístup na zahradu, nebo samostaný vchod.

Studio pro čtyři osoby. prohlédnout více obrázků..